Mateřská škola

Schůzka pro rodiče nově zapsaných dětí do naší MŠ se uskuteční v úterý 20. června 2023 v 16:30 ve třídě Hvězdiček (vchod nalevo od vchodu do ZŠ).

V úvodu budete seznámeni s vedením školy a důležitými obecnými informacemi, poté se dle zařazení Vašich dětí odeberete do své konkrétní třídy.

Tam se od svých učitelek dozvíte podrobnější a praktické informace související s docházkou Vašich dětí, popř. Vám budou zodpovězeny dotazy.

Těšíme se na Vás!

Mateřská škola

Ve středu 17. května 2023 v 15h se uskuteční DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ pro nově zapsané děti.

Děti s rodiči se sejdou ve třídě Sluníček, kde pro ně budou připraveny činnosti v kruhu a centrech aktivit.

Cílem této akce je seznámení dětí i rodičů s učitelkami, prostředím i vedením naší MŠ, určitě se najde prostor k diskusi nebo zodpovězení dotazů.

Akce je dobrovolná.

Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Schůzka určená pro rodiče nově zapsaných dětí se uskuteční 20. června 2023 v 16:30, tam budou rodičům předány důležité informace ohledně nástupu jejich dětí do naší MŠ, zařazení do konkrétní třídy a další užitečná doporučení.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

3. - 7. 7. 2023

přerušení provozu (usnesení Rady města)

10. - 21. 7. 2023

provoz zajišťuje MŠ Cyrilometodějská Třebíč

24. 7. - 11. 8. 2023

provoz zajišťuje naše MŠ Na Kopcích Třebíč  (přihlašování na letní provoz 30. a 31. května 2023 od 9 do 15 hodin)

14. - 25. 8. 2023

provoz zajišťuje MŠ Benešova Třebíč

28. 8. - 1. 9. 2023

přerušení provozu (usnesení Rady města)

Milí rodiče,

z Pedagogicko-psychologické poradny Třebíč jsme dostali zprávu, že je možné již nyní zaregistrovat žádost o odklad školní docházky Vašeho dítěte, pokud o něm uvažujete. Jak se blíží termín zápisu do první třídy (v Třebíči 14. - 15. 4. 2023), prodlužuje se objednací lhůta. Nezapomeňte paní učitelky požádat o vyplněný dotazník z mateřské školy, který si přinesete s sebou v termín vyšetření.

Mateřská škola

Zveme všechny rodiče i pedagogy na přednášku o školní zralosti, kterou povede Mgr. Lenka Bínová.

Mateřská škola

Schůzka rodičů proběhne ve čtvrtek 8. září 2022 v 16:30. Bude zahájena ve třídě Hvězdiček vedením školy.

Rodiče se dozví podstatu programu Začít spolu, podle kterého začínáme v tomto školním roce v naší školce pracovat.

Poté se rodiče rozejdou do svých tříd, kde se dozví další informace od svých učitelek.

Těšíme se na Vaši účast!

Mateřská škola

V novém školním roce 2022-2023 se chystáme začít pracovat dle programu Začít spolu.

Přejeme všem dětem i pedagogům úspěšná start a pohodový průběh předškolního vzdělávání.