Základní škola

Situace na Ukrajině jistě nenechává klidným nikoho z nás, proto naše škola také zvažovala konkrétní formy pomoci. Vzhledem k tomu, že v Třebíči a jejím okolí se již spousta sbírek pořádá, rozhodli jsme se podpořit akci pořádanou ve spolupráci s Českým červeným křížem, v rámci které budou získány finanční prostředky na zakoupení nového přístrojového vybavení a zdravotnického materiálu na dětská oddělení a do dětských nemocnic na Ukrajině. Jedná se o koncert, který mohou lidé sledovat na hlavním kanále Prima dne 6. 3. 2022 od 20:15, poslouchat jej na rádiu KISS a mohou zaslat finanční dar na sbírkové konto pomoci potřebným. Veřejnost se může zapojit do iniciativy Pomoc dětem Ukrajiny zakoupením vstupenky, zasláním finančního daru, či zasláním dárcovské SMS (DMS). Více naleznete v přiložených letácích. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Základní škola

V letošním školním roce jsme se rozhodli pro novou školní kolekci oblečení a doplňků s logem školy.

Od dnešního dne do 28. 2. můžete hlasovat o tom, jaké logo by se Vám líbilo nejvíc.

Hlasování bude přístupné ze stránek školy (Důležité informace) a z FB stránek školy. Vítězný motiv bude použit na vytvoření celé kolekce (mikiny, trička, tepláky, batohy, čepice a další kousky - výběr ze 3 barev). Firma poté pro školu připraví eshop, kde bude daná kolekce k zakoupení. Eshop bude spuštěn na 14 dní. Poté se bude pravidelně opakovat (1-2x do roka) - bude fungovat jako běžný eshop, objednávku bude odesílat firma přímo do rodin prostřednictvím vybrané služby (pošta, PPL apod.), bude možné se domluvit i v rámci skupiny a objednat hromadně, nic však nepůjde přes školu - škola nic bez předchozí domluvy neobjednává!

Pokud tedy máte chuť, hlasujte s námi:

Hlasujte zde

Vážení rodiče,

od 2. pololetí tohoto školního roku začne naše škola využívat elektronickou žákovskou knížku. Elektronická žákovská knížka umožňuje rodičům i žákům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu získávat veškeré informace o studiu. Pro tento program bude na naší škole použit systém dm Software – Škola Online. Nejdůležitější částí programu z pohledu žáků i rodičů jsou informace o průběžné klasifikaci žáků. Věříme, že elektronická žákovská knížka se stane efektivním komunikačním prostředkem mezi rodiči, žáky a školou. Rodiče i žáci získají unikátní přístupové údaje, pod kterými se do žákovské knížky budou přihlašovat.

Detailní informace ohledně přihlášení budou rodičům i žákům zaslány na e-mail. Žákům budou zaslány na e-mail, který jim byl vytvořen pro používání aplikace Office 365 - MS Teams.

Prostřednictvím elektronické žákovské knížky budete informováni o závěrečné klasifikaci žáků na vysvědčení.

Odkaz na elektronickou žákovskou knížku naleznete v nabídce dm Software (E-žákovská knížka), nebo na tomto odkazu.

Instruktážní video pro používání elektronické žákovské knížky.