Aktuálně

Základní škola

Žáci, kteří nebyli přítomni ve škole při vydávání vysvědčení, si ho mohou vyzvednout na sekretariátu školy v pracovní dny 8. - 22. 7. 2024 od 8 do 12 hodin.

 

přečíst celé
Základní škola

Provoz školní jídelny v pátek 28. 6.:

Žáci 8.30 – 9.30

Jídlonosiče žáci i veřejnost 10.00 – 12.00

 

Provoz bufetu končí ve středu 26. června. Od čtvrtka 27. už bufet nebude otevřený.

přečíst celé
Základní škola

V pondělí 11. března jsme spustili online přihlašování k zápisu na naši školu. Více informací zde.

přečíst celé
Základní škola

Besedy s prezentací programu Začít spolu na naší škole proběhnou v rámci cyklu PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 18. ledna a 22. února 2024 vždy od 16 hodin. Rodiče předškoláků a zájemci z řad veřejnost se sejdou v jedné ze tříd prvního stupně, kde je možné si hlavní principy vysvětlit a ukázat v přirozeném prostředí.

Těšíme se na Vás!

přečíst celé
Základní škola

V týdnu od 20. do 24. listopadu probíhal na naší škole Týden boje proti zákeřným chorobám a úrazům. Včetně charitativních jarmarků jsme organizovali také bazárek knih, drobností a hraček, žáci měli možnost diskutovat s Ondřejem Zmeškalem o Tour de France, osmáci si objasnili problematiku AIDS, dospěláci si mohli zacvičit s naší paní učitelkou, ve třídách se probíralo téma zákeřných chorob a úrazů, pro NF Modrý hroch jsme vyrobili spoustu krásných medailí. Společnými silami se nám podařilo vybrat 28 733,-, které ve středu 6. 12. předala paní ředitelka NF Modrý hroch Mgr. Monika Chasáková paní Kristýně Šťávové, mamince Damiánka, který se od narození potýká se spastickou dětskou mozkovou obrnou, kvadruparetickou formou. Třeťáci navíc přidali motivační dopisy, čtvrťáci zase dodali sílu a povzbuzení. Věříme, že jsme tímto Šťávovým pomohli alespoň o kousíček zkvalitnit Damiánkův život. V nás zase na oplátku zůstal dobrý pocit. Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli.


Kateřina Chládková

přečíst celé
Základní škola

Ve čtvrtek 23. listopadu 2023 od 16 hodin proběhně v rámci třetí lekce PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY beseda s logopedkou Mgr. Lenkou Chloupkovou. 

přečíst celé
Základní škola

Nový cyklus lekcí PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY začíná již ve čtvrtek 19. října 2023 v 16h u nás ve škole.

Více informací zde.

přečíst celé
Základní škola

Připravte se na víkend plný zábavy, her a tvůrčího vyžití! V sobotu a neděli 4. a 5. listopadu 2023 vždy od 13:00 do 18:00 hodin se v budově Katolického gymnázia Třebíč uskuteční festival KOSTKOHRANÍ, setkání deskových her, lega, stavebnic a kreativity, které je určeno pro celou rodinu a slibuje zábavný program.

 

Co na vás čeká?

Deskové hry, stavebnice, lego

Milovníci deskových her, lega či stavebnic si na festivalu KOSTKOHRANÍ přijdou na své. Prostorné třídy Katolického gymnázia Třebíč se stanou místem pro společné hraní deskových her, vyzkoušení nových stavebnic či pouhé stavění si z lega. Na věku nezáleží – hrát si může každý!

 

Doprovodný program: Vida, Science Show a další

Pro návštěvníky festivalu je připraven bohatý doprovodný program. Budete moci zkusit si experimenty pod vedením lektorů z brněnské Vidy, v sobotu i neděli proběhnou Science show a divadelní představení. Podrobnější informace k doprovodnému programu můžete nalézt na webových stránkách akce http://kostkohrani.halahoj.org/.

 

Rodinný zážitek

Festival KOSTKOHRANÍ je ideálním místem pro společné trávení času rodičů a dětí, díky různorodým aktivitám a doprovodnému programu si každý přijde na své. Přijďte za námi si užít víkend plný her a zábavy. Těšíme se na setkáni s Vámi!

přečíst celé