Základní škola

V sobotu 20. 11. jsme opět reprezentovaly školu a zúčastnily se závodu na 7160 m v kategorii dospělých na sportovním okruhu Zámiš-Bažantnice.

Poměřily jsme síly a prověřily svoji kondici.

Běh je jeden z nejlepších způsobů, jak si udržet zdraví, vitalitu, kondici a psychickou pohodu. Pro nás učitele a asistenty je tento stav obzvlášť důležitý. A jsme důkazem toho, že nikdy není pozdě.

Udělej něco pro sebe a začni také.

Máš chuť a nevíš jak? Poradíme Ti.

18.11.2021

Dne 23. 11. 2021 proběhnou online konzultace pro zákonné zástupce žáků naší školy. Detailní informace budou zaslány prostřednictvím Školy online.

Základní škola

Účast rodičů a dětí na druhém setkání naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY je z důvodu zhoršující se epidemické situace možná pouze za podmínek, že rodič je:

• očkovaný (nejméně 14 dní po druhé dávce)
  • absolvoval PCR test na covid-19 nejdéle před 72 hodinami
  • absolvoval antigenní test na covid-19 nejdéle před 24 hodinami
  • prodělal covid-19 nejvíce před 180 dny
  • ochoten si provést školou poskytnutý samotest s negativním výsledkem

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

Pokud někdo nebude schopen splnit výše uvedené podmínky účasti, může si pracovní list po lekci stáhnout na webu školy v sekci PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY nebo vytištěný vyzvednout v zádveří školy následující dny 6 - 17h (v zelené krabici).

Základní škola

PRVNÍ SETKÁNÍ NAŠÍ PŘÍPRAVKY SE USKUTEČNÍ tento čtvrtek 4. listopadu 2021 od 16h PŘÍMO VE ŠKOLE ZA DORŽENÍ VŠECH PODMÍNEK DANÝCH AKTUÁLNÍ SITUACÍ V SOUVISLOSTI S EPIDEMIÍ COVID-19.

Děti přijdou za doprovodu rodičů či prarodičů, kteří mohou být lekci přítomni. Vstup hlavní vchodem do školy, podle šipek se dostanete do 1.patra, kde cyklus zahájíme. Dospělí jsou povinni mít po celou dobu dýchací cesty zakryté respirátorem.

Rádi bychom vás seznámili s příjemným prostředím naší školy.

Pro budoucí prvňáčky máme připraveno 12 čtvrtečních lekcí, které obsahují grafomotoriku a přípravu na školu zábavnou formou. Program bude připraven a veden pedagogy prvního stupně naší školy, vychovatelkami školní družiny a učitelkami naší mateřské školy. Náplň lekcí bude zpestřena besedou o školní zralosti pro rodiče a dvěma termíny prezentací programu Začít spolu, dle kterého u nás vyučujeme.

Zájemci se mohou hlásit na emailu otiskova@zskopce.cz nebo na telefonu 568 606 102.

Více informací na našem letáčku.

Těšíme se na budoucí školáky!

Koncem září, první říjen,
před školu s kytkami vyjdem,
prodávat pro dobrou věc,
s úsměvem je budem.

Před školou nás najdete,
přispět všichni můžete.
Nejmíň "dvacku" připravte,
měsíček na bundu připněte.

Milí rodiče,

v rámci zkvalitnění výuky anglického jazyka se žáci naší školy mohou od října opět těšit na hodiny s rodilým mluvčím. Žáci si tak budou moci vyzkoušet svoje znalosti v praxi a hlavně se naučí porozumět mluvenému projevu rodilých mluvčích. Rodilého mluvčího škola získala díky spolupráci s jazykovou školou ForYou v Třebíči. Věříme, že si tímto zvýší svoji jazykovou vybavenost, zbaví se ostychu z mluvení a že pro ně bude výuka anglického jazyka příjemným zpestřením.

Vážení rodiče,

od 2. pololetí tohoto školního roku začne naše škola využívat elektronickou žákovskou knížku. Elektronická žákovská knížka umožňuje rodičům i žákům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu získávat veškeré informace o studiu. Pro tento program bude na naší škole použit systém dm Software – Škola Online. Nejdůležitější částí programu z pohledu žáků i rodičů jsou informace o průběžné klasifikaci žáků. Věříme, že elektronická žákovská knížka se stane efektivním komunikačním prostředkem mezi rodiči, žáky a školou. Rodiče i žáci získají unikátní přístupové údaje, pod kterými se do žákovské knížky budou přihlašovat.

Detailní informace ohledně přihlášení budou rodičům i žákům zaslány na e-mail. Žákům budou zaslány na e-mail, který jim byl vytvořen pro používání aplikace Office 365 - MS Teams.

Prostřednictvím elektronické žákovské knížky budete informováni o závěrečné klasifikaci žáků na vysvědčení.

Odkaz na elektronickou žákovskou knížku naleznete v nabídce dm Software (E-žákovská knížka), nebo na tomto odkazu.

Instruktážní video pro používání elektronické žákovské knížky.