Home >Základní škola >Aktuálně >Týden boje proti zákeřným chorobám a úrazům – výtěžek

Týden boje proti zákeřným chorobám a úrazům – výtěžek

V týdnu od 20. do 24. listopadu probíhal na naší škole Týden boje proti zákeřným chorobám a úrazům. Včetně charitativních jarmarků jsme organizovali také bazárek knih, drobností a hraček, žáci měli možnost diskutovat s Ondřejem Zmeškalem o Tour de France, osmáci si objasnili problematiku AIDS, dospěláci si mohli zacvičit s naší paní učitelkou, ve třídách se probíralo téma zákeřných chorob a úrazů, pro NF Modrý hroch jsme vyrobili spoustu krásných medailí. Společnými silami se nám podařilo vybrat 28 733,-, které ve středu 6. 12. předala paní ředitelka NF Modrý hroch Mgr. Monika Chasáková paní Kristýně Šťávové, mamince Damiánka, který se od narození potýká se spastickou dětskou mozkovou obrnou, kvadruparetickou formou. Třeťáci navíc přidali motivační dopisy, čtvrťáci zase dodali sílu a povzbuzení. Věříme, že jsme tímto Šťávovým pomohli alespoň o kousíček zkvalitnit Damiánkův život. V nás zase na oplátku zůstal dobrý pocit. Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli.

Kateřina Chládková