Novinky pro prvňáčky od září 2021

Pro budoucí prvňáčky

Nový školní rok 2021-22 se stal začátkem školní docházky pro dvě třídy prvňáčků po 13 dětech. 1.A se rozběhla pod vedením paní učitelky Kláry Buďové, 1.B začíná s paní učitelkou Michaelou Seiferovou.

Přejeme úspěšné zahájení školní docházky a hodně úspěchů dětem i pedagům.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskutečnila ve čtvrtek 17. června od 16:30 hod. Rodiče se dozvěděli důležité infromace ohledně nástupu jejich dětí do první třídy od 1. září 2021. Byli infromováni ohledně výuky, školní družiny i školní jídelny. 

Celé setkání mělo velmi přátelskou atmosféru.

Doprovodnou prezentaci s důležitými informacemi lze stáhnout níže.

Najdete tam i podrobný popis fungování naší školní jídelny a soubor obrázků, které se hodí na hláskování dětem jako předpoklad čtení genetickou metodou.

Všem budoucím prvňáčkům i jejich rodičům přejeme krásné léto a úspěšný start školní docházky!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční v budově školy ve školní jídelně ve čtvrtek 17. června 2021 v 16:30. Vstup bočním vchodem přímo do jídelny, je třeba zleva obejít školu a projít kolem hřiště. Z důvodů pandemie prosím rodiče, aby zajistili účast pouze jednoho zástupce z rodiny a nezapomněli si respirátory. Těšíme se na shledání s vámi!

vedení školy

přečíst celé