Novinky pro prvňáčky od září 2023

Pro budoucí prvňáčky

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční  ve čtvrtek 22. června 2023 v 16:30. Bližší informace budou postupně uvedeny.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Všichni naši prvňáčci se svými rodiči se sejdou 1. září 2022 před vchodem školy v 8h, kdy už budou jejich starší spolužáci ve svých třídách. Paní učitelky si je vyzvednou a dovedou je do jejich tříd v budově školy. Věřte, že mají připravený zajímavý program, který nemůžeme vyzradit. V tento den stráví všichni žáci ve škole jen jednu vyučovací hodinu. Ať se všem tento den vydaří!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzky pro rodiče našich budoucích prvňáčků od školního roku 2022/2023 proběhnou ve čtvrtek 23. června 2022 od 17h, jak bylo již dříve avizováno. Přijďte, prosím, hlavním vchodem školy, kde Vás na recepci budeme očekávat. Dozvíte se tam, do které třídy a ke které paní učitelce bylo Vaše dítě přiřazeno. Paní učitelky Vás budou očekávat ve třídách v prvním patře, tam se od nich dozvíte podrobné informace ohledně zahájení prvního ročníku, pomůcek a či jiných důležitých věcí. Do jednotlivých tříd přijdou i paní vychovatelky školní družiny, které budou mít Vaše děti na starosti po vyučování. Potřebné informace ohledně stravování se dozvíte od vedoucí naší školní jídelny paní Zahradníčkové. 

Těšíme se na Vás!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Nový školní rok 2021-22 se stal začátkem školní docházky pro dvě třídy prvňáčků po 13 dětech. 1.A se rozběhla pod vedením paní učitelky Kláry Buďové, 1.B začíná s paní učitelkou Michaelou Seiferovou.

Přejeme úspěšné zahájení školní docházky a hodně úspěchů dětem i pedagům.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskutečnila ve čtvrtek 17. června od 16:30 hod. Rodiče se dozvěděli důležité infromace ohledně nástupu jejich dětí do první třídy od 1. září 2021. Byli infromováni ohledně výuky, školní družiny i školní jídelny. 

Celé setkání mělo velmi přátelskou atmosféru.

Doprovodnou prezentaci s důležitými informacemi lze stáhnout níže.

Najdete tam i podrobný popis fungování naší školní jídelny a soubor obrázků, které se hodí na hláskování dětem jako předpoklad čtení genetickou metodou.

Všem budoucím prvňáčkům i jejich rodičům přejeme krásné léto a úspěšný start školní docházky!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční v budově školy ve školní jídelně ve čtvrtek 17. června 2021 v 16:30. Vstup bočním vchodem přímo do jídelny, je třeba zleva obejít školu a projít kolem hřiště. Z důvodů pandemie prosím rodiče, aby zajistili účast pouze jednoho zástupce z rodiny a nezapomněli si respirátory. Těšíme se na shledání s vámi!

vedení školy

přečíst celé