Home >Základní škola >Aktuálně >Festival KOSTKOHRANÍ: Rodinný zážitek plný her a zábavy!

Festival KOSTKOHRANÍ: Rodinný zážitek plný her a zábavy!

Připravte se na víkend plný zábavy, her a tvůrčího vyžití! V sobotu a neděli 4. a 5. listopadu 2023 vždy od 13:00 do 18:00 hodin se v budově Katolického gymnázia Třebíč uskuteční festival KOSTKOHRANÍ, setkání deskových her, lega, stavebnic a kreativity, které je určeno pro celou rodinu a slibuje zábavný program.

Co na vás čeká?

Deskové hry, stavebnice, lego

Milovníci deskových her, lega či stavebnic si na festivalu KOSTKOHRANÍ přijdou na své. Prostorné třídy Katolického gymnázia Třebíč se stanou místem pro společné hraní deskových her, vyzkoušení nových stavebnic či pouhé stavění si z lega. Na věku nezáleží – hrát si může každý!

Doprovodný program: Vida, Science Show a další

Pro návštěvníky festivalu je připraven bohatý doprovodný program. Budete moci zkusit si experimenty pod vedením lektorů z brněnské Vidy, v sobotu i neděli proběhnou Science show a divadelní představení. Podrobnější informace k doprovodnému programu můžete nalézt na webových stránkách akce http://kostkohrani.halahoj.org/.

Rodinný zážitek

Festival KOSTKOHRANÍ je ideálním místem pro společné trávení času rodičů a dětí, díky různorodým aktivitám a doprovodnému programu si každý přijde na své. Přijďte za námi si užít víkend plný her a zábavy. Těšíme se na setkáni s Vámi!