Home >Školní družina a školní klub >Aktuálně >Karneval školní družiny 24. února 2024
Školní družina a školní klub

Karneval školní družiny 24. února 2024

V sobotu 24. února se za hojné účasti konal ve vyzdobené jídelně od 14 hodin maškarní karneval.

V úvodní promenádě se představily všechny možné bytosti ze světa fantazie, filmů a pohádek. Program svými čáry, máry zpestřil oblíbený kouzelník v pirátském kostýmu, pan Milan Ošmera. Velký potlesk a jásot provázel jeho odvážné kousky. V průběhu karnevalu se s tancem střídaly oblíbené soutěže, do kterých se děti velmi aktivně a s nadšením zapojovaly. Za svou šikovnost a snahu dostaly drobnou odměnu. Popelka, Obří boty, Motanice, Zmrzlinář, to jsou jen některé z nich. Nevíte, o čem je řeč? Nezbývá vám nic jiného než navštívit náš příští karneval. K doplnění energie se všichni mohli posilnit dobrotami, které napekly naše milé kuchařky.

...Je tu konec a poslední tanec Káčátko rozpohyboval všechny zbylé masky i rodiče.

Tak na shledanou zase za rok na karnevalu s vychovatelkami školní družiny!