Home >Školní družina a školní klub >Aktuálně >Karneval školní družiny 1. února 2023
Školní družina a školní klub

Karneval školní družiny 1. února 2023

V sobotu 11. února proběhl po delší covidové pauze v jídelně od 14.00 hodin již tradiční karneval pro děti, který pořádaly vychovatelky školní družiny.

Vyzdobenou jídelnu za doprovodu svých rodičů a prarodičů brzy zaplnily děti v kostýmech oblíbených pohádkových postaviček a filmových hrdinů.

Přicházeli princezny, rytíři, motýlkové víly, Elsy, broučci, veselá zvířátka, piráti, kovbojové, indiáni, hasiči ale i Spiderman, Batman a Harry Potter. Všechny masky byly velice krásné a nápadité.

Po úvodní promenádě masek předvedl za velkého potlesku i napětí své vystoupení žonglér a kouzelník Milan Ošmera.

A pak už si děti společně zatančily a zasoutěžily v různých disciplínách, kde předvedly svou šikovnost. Samozřejmě nechyběly ani odměny.

Také rodiče se zapojili do oblíbené soutěže s korýtky.

Velké poděkování patří i kuchařkám naší kuchyně, které přichystaly skvělé občerstvení.

Celou akci provázelo veselí a dobrá nálada.

Děti a všichni ostatní si užili moc pěkné odpoledne.