Home >Mateřská škola >Dění ve škole - akce školy >A JE TO ZA NÁMI! STRAŠIDELNÝ TÝDEN VE ZNAMENÍ HALLOWEENU

A JE TO ZA NÁMI! STRAŠIDELNÝ TÝDEN VE ZNAMENÍ HALLOWEENU

Rodiče nás podpořili a přispěli nám výrobky, výzdobou a obrázky. Společně s dětmi jsme vydlabali dýni. Kdo chtěl vyrobil si lucerničku nebo otiskl "jako dýni" na papír. A ze všeho nej byly kostýmy. Vydováděli jsme se při sportovních hrách, společném tanci i promenádě na "padáku". Navštívili jsme kamarády ve Hvězdičkách a posilnili se dobrotami, které děti donesly s rodiči. Samozřejmostí bylo povídání si o našich tradičních Dušičkách, zapalování svíček, vzpomínky na blízké. Pro někoho smutnější téma, ale k životu to patří. Týden jsme uzavřeli návštěvou centra lidové kultury, zanotovali lidové písně našich babiček. (A nakonec i ta cesta v lijáku byla zážitkem). Ještě jednou děkujeme za báječné doplňky na výzdobu třídy. ????‍♀️????????????????