První krůčky jara

První znaky jara se začínají projevovat nejen venku, ale i v naší třídě Hvězdiček. S dětmi jsme si povídali o tom, jak poznáme, že přichází jaro. Seznámili jsme se s prvními kytičkami, zkusili jsme si rozvíjet papírové kytky ve vodě, poskládali jsme jarní obrázky z lega dle předlohy a vytvořili krásné vázy s kočičkami. Nechyběl samozřejmě také sport a u pohybové hry se včelkami, jsme protrénovali nejen hbitost, ale také postřeh a barvy.  Navštívilo nás také moc pěkné loutkové divadlo, kde nás pohádky naučily, jak je důležité mít kamarády a být na sebe hodní. Navštívili jsme i místní knihovnu, kde si děti s paní knihovnicí povídaly o Velikonocích a poté si mohly prohlédnout knihy, které se jim líbily. Celý týden byl nabitý mnoha aktivitami, ze kterých byly děti nadšené.