Home >Mateřská škola >Dění ve škole - akce školy >SLUNÍČKA: POČASÍ JE NA DRAKA!

SLUNÍČKA: POČASÍ JE NA DRAKA!

Tento týden jsme si opravdu užili do sytosti. Centra aktivit jsme měli napěchované, a i mimo ně jsme nevěděli co dřív. Naučili jsme se písničky a básničku o drakovi a šlo nám to samo. Venku jsme pouštěli draka, i když tam nám zrovna počasí nepřálo. Vítr jsme marně vyhlíželi, takže to, že nám chvilku lítal, považujeme za malý zázrak. Ale chytat draka 1 m nad zemí byla velká švanda. Z programu "Pozor, pálí! jsme si odnesli "velké moudro": "jak hasit v přírodě, když oheň přeskočí z polínek na kalhoty." Velké děti hned druhý den v praxi vyzkoušely válení sudů na zahradě v trávě. A pozor, z kopce dolů se to válí samo ????. Mladší děti z polínek udělaly ohniště a šišky na klacíku zkušeně opékaly. Takže znalosti máme, vzhůru do přírody, špekáčky a draka s sebou. A hlavně AŤ JE POČASÍ NA DRAKA!!!