Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >1. A – Centra aktivit „Vítáme jaro“

1. A – Centra aktivit „Vítáme jaro“

1. A – Centra aktivit „Vítáme jaro“

Jaro už se v přírodě hlásí o slovo, a proto jsme jej přivítali i ve třídě medvídků. V centrech aktivit si všichni připomněli vše, co už o jaru znají a také se dozvěděli i něco nového. V centru čtení bylo úkolem vybarvit obrázky podle přečteného textu o jaru a zahrát si společně hru. V centru psaní bylo úkolem dopsat chybějící členy zvířecích rodin a také pracovat s dominem. V centru objevů se všichni věnovali bádání o jarních květinách a společnému skládání puzzle. V centru matematiky kromě barevného počítání děti také skládaly tangramy ve tvaru vejce. V atelieru bylo zajímavé tvoření obrázku barevnými křídami a tuší, ale také společného jarního stromu.

Jaro jsme v 1. A přivítali a těšíme se, až se venku rozjede plným proudem.