Základní škola

4. A na výletě v Brně

4. A na výletě v Brně

V pátek 19. 6. jsme se čtvrťáky navštívili vědecké zábavní centrum Vida! Součástí prohlídky byl i vzdělávací program „Pod tlakem". Zábavnou formou a hlavně názorně se děti dozvěděly zajímavé informace o tlaku. Následoval přesun do centra města, kde jsme doplnili především zásoby vody. A pak už tradáááá – vlakem zpět do Třebíče.