Základní škola

7. A v JumpParku

7. A v JumpParku

Vydali jsme se na výlet do Brna s cílem v JumpParku. Cesta tam nám rychle utekla i díky „brněnské rozcvičce", při které jsme se dozvěděli zajímavosti o brněnském kole, Špilberku nebo o tom, proč se v Brně zvoní už v 11 hodin.
Hlavním bodem programu byl JumpPark, kde jsme si pořádně zaskákali. Vyzkoušeli jsme trampolíny, skoky do molitanové jámy i různé soutěže. Nechyběl smích ani odvážné pokusy o salta.
Cestou z JumpParku na nádraží si někteří sice stěžovali na velké vedro a únavu. Celkově jsme si ale výlet moc užili a všichni jsme odjížděli spokojení.