Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >Centra aktivit březen 2023

Centra aktivit březen 2023

Centra aktivit březen 2023

Březen 2023 – Centra aktivit U nás doma: Žáci 2. A, B měli během března téma rodiny. V centru Matematika jsme například řešili peníze a rozpočet na nákup potravin, v centru Svět jsme se formou křížovky seznámili s pojmem rodokmen a pokusili jsme se sestavit náš vlastní, v centru Čtení si děti musely najít jednotlivé části příběhu v ruličkách na chodbě, čímž se velmi zábavně prokousaly celým textem. Jak byl dlouhý si mnozí uvědomili až ve chvíli, kdy uviděli všechny části nalepené na papíře. V Ateliéru jsme vytvářeli rodinný obraz a v centru Psaní jsme psali dopis některému z rodinných příslušníků. Centra utekla jako voda a nám už zbylo pouze pozitivní hodnocení a hezké pocity, které nám připomínají fotografie.

Lenka Špidlenová, Šárka Dvořáková, Michaela Seiferová