Čtvrteční dopoledne žáci 6. A strávili v kuchyňce naší školy, ale také přípravou na přespání ve škole. Nejdříve si upekli oblíbenou pizzu a slané šneky, a protože byl čas na svačinu, tak vše také snědli. Potom si šli připravit do třídy svoje „pokojíčky" na spaní a nechyběla ani příprava táboráku na podvečer.
Za příjemného počasí se sešli u táborového ohně rodiče, žáci i jejich sourozenci s třídní učitelkou. Opékaly se špekáčky, různé druhy klobás, ale i chléb ala „topinka". Jedlo se a povídalo, vzpomínalo s rodiči na léta táborů. A co by to bylo za táborák bez kytary a písniček. Rodiče i žáci si vyzkoušeli také nově otevřenou „bosou stezku". Celá akce měla úspěch a snad se zase příští rok v hojném počtu sejdeme na pohodovém ukončení školního roku.