Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >Návštěva z MŠ Obránců míru v 1. A a 1. B

Návštěva z MŠ Obránců míru v 1. A a 1. B

Návštěva z MŠ Obránců míru v 1. A a 1. B

13. 3. k našim prvňáčkům přišla vzácná návštěva – děti a paní učitelky z Mateřské školy Obránců míru Třebíč. Děti ze školky měly možnost připojit se na jednu vyučovací hodinu k prvňáčkům a vyzkoušet si, jak to u nich ve škole chodí. Při hře s kostkou si návštěvníci zahráli na zvířátka, nakreslili několik zábavných cviků pro trénování psacího písma a také jednoduché matematické úkoly zaměřené na postřeh a počítání do pěti. Prvňáčci byli svým novým kamarádům po celou dobu skvělými průvodci a asistenty. Na závěr milé návštěvy jsme popřáli předškoláčkům, aby se jim líbilo u zápisu do první třídy, který bude co nevidět.