V úterý 16. června se 17 dobrovolníků z řad žáků 4. ročníku poprvé zapojilo do školního kola anglické soutěže. Po úvodním poslechovém a čtecím testu proběhla konverzace v anglickém jazyce – představení sebe sama a své rodiny s následným popisem vylosovaného obrázku.
Všem zúčastněným žákům patří velký díky za projevenou odvahu se zúčastnit a skvěle odvedené výkony.