Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >První školní den v 1.B Začít spolu

První školní den v 1.B Začít spolu

Hned prvního září si děti z 1. B zahrály na detektivy. Pátrání začínalo již u hlavního vchodu do školy, odkud stopovaly třídního maskota až do třídy, kde byl ukryt. Před samotným odhalením identity maskota plnily děti úkoly (čtení ranní zprávy, pátrání po cedulce se svým jménem, představení se ostatním kamarádům), které je dovedly až ke společné poradě, během níž byl případ zdárně uzavřen. Děti uhádly identitu našeho maskota pandy.  Ten se jim představil a společně s paní učitelkou dětem předal žákovské knížky a medaile.

Po ukončení slavnostního zahájení školního roku mohli děti s rodiči využít připravený fotokoutek, který rodinám zábavně zvěčnil důležité okamžiky.

Plno úspěchů přeje 1.B!