Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >Týden boje proti zákeřným chorobám a úrazům - 20. - 24. 11.

Týden boje proti zákeřným chorobám a úrazům - 20. - 24. 11.

Letos to bude už počtrnácté, kdy se uskuteční akce Týden boje proti zákeřným chorobám a úrazům, díky které ZŠ a MŠ Na Kopcích věnovala téměř 400 tisíc dětem s vážnými chorobami nebo úrazy.

Tímto týdnem bude 20. - 24. 11. 2023, v rámci kterého budeme vybírat peníze pro Damiánka Šťávu. Vše bude organizováno pod záštitou NF Modrý hroch, se kterým spolupracujeme již několik let. V příloze najdete všechny akce (pro žáky i veřejnost), které budeme pořádat. Od 13. 11. už budou probíhat přípravy na akci "bazárek knih". O jednotlivých akcích Vás budeme také s předstihem informovat blíže.

Všichni jste srdečně zváni sdílet s námi alespoň kousek štěstí v podobě pomoci potřebným. Těšíme se na Vaši účast.