V úterý 16. června se žáci 6. A vydali na výlet do Brna. Někteří se rozhodli pro duchařskou a trošku strašidelnou únikovou hru Henryho past. Jiní dali přednost populární hře laser game. Z pasti jsme unikli, zahráli jsme si v potemnělé laser aréně. Na oběd a drobné nákupy jsme si zašli do Vaňkovky. Výlet v Brně si všichni užili.