Uteklo to jako voda a divočáci z 2. B mají za sebou nejen školní výlet, ale i sportovní den. A co jsme vlastně podnikli? Na výlet jsme vyrazili vlakem do Náměště nad Oslavou. Zde jsme se vydali prozkoumat Vícenický žleb, stezku kolem řeky Oslavy a především bylo naším cílem vyhledat všechna znamení zvěrokruhu, která zde vytvořil místní kovář Pavel Tasovský. Z divočáků se totiž příští školní rok stanou „nesmírně vesmírní" žáci, a tak se pomalu začínáme seznamovat s noční oblohou a hvězdami. Na památku se každý žák vyfotil u svého znamení a tyto fotky nám budou zdobit budoucí třídu.
Sportovní den byl také super! Naši kamarádi Tygři ze 4. B pro nás nachystali šipkovanou k rybníku Lubí. Celou divočáčí stezku protínaly vtipné úkoly, které přesně seděly na míru každému z nás. Počítali se jeleni, řešily se úkoly s pokémony, florbalem, fotbalem, ale našly se zde i naše tanečnice, zpěvačky a chovatelky rybiček či křečků. Celý den byl plný smíchu, přátelství a společných zážitků. Děkujeme Tygrům za poklad i za hezky strávený den.
A teď už hurá na prázdniny!