Home >Pro budoucí prvňáčky >Dění ve třídách Začít spolu >První centra aktivit u třeťáků

První centra aktivit u třeťáků

Ve třídě 3. A, která jede podle programu Začít spolu, již začala od úterý 14. září centra aktivit. Tentokrát mají společné téma Vzpomínky na léto. Žáky a žákyně do jednotlivých center vybrala losovátka. A pak již nic nebránilo tomu, aby vytvořené týmy začaly spolupracovat a plnit jednotlivé úkoly. Během tohoto a následujícího se týmy vystřídají celkem v šesti centrech aktivit: centrum Svět, centrum Umění, centrum Jazyková pravidla, centrum Matematika, centrum Čtení a centrum Psaní. Na závěr každého dne s centry nechybí sebehodnocení a hodnotící kruh. Přejeme všem, aby se jim práce dařila a hlavně, aby se dozvěděli mnoho nových a užitečných informací.

Mgr. Ivana Válalová