Home >Pro budoucí prvňáčky >Dění ve třídách Začít spolu >Učení venku ve 2.A (šk.rok 2020-21)

Učení venku ve 2.A (šk.rok 2020-21)

To, že má výuka probíhat co nejvíce venku, slýcháváme ze všech stran. Ale jaké to je, si vyzkoušeli žáci a žákyně 2. A hned v týdnu po návratu do školy (12. – 16. dubna). V pondělí v rámci opakování online výuky čekalo na naše druháčky 15 úkolů ze všech možných předmětů, které byly rozmístěny v prostranství před školou. Ve čtvrtek v rámci jarní vycházky museli všichni dobře sledovat probouzející přírodu a své pozorování a bádání zapisovat. V pátek žákům králíček Ouško připravil Králičí stezku, při které se všichni zapotili. I když počasí v tomto týdnu moc nepřálo, žáci zjistili, že učit venku se dá a že při učení na čerstvém vzduchu se zažije i spousta legrace.