Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 1 - Zraková paměť 3. 11. 2022

Lekce 1 - Zraková paměť 3. 11. 2022

Ve čtvrtek 3. listopadu se uskutečnilo první setkání našeho cyklu PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Děti si pod vedením paní učitelky Moltašové a Válalové procvičily zrakovou paměť jako velmi důležitý předpoklad výuky trivia v první třídě. Taktéž si zopakovaly jak dobře držet tužku a procvičily přímou svislou i vodorovnou čáru jako první grafomotorický prvek. Část lekce strávily děti procházkou po škole, aby měly představu, jak vypadají nejdůležitější místa pro současné prvňáčky. Celé lekci byli přítomni rodiče, kteří mohli pozorovat svoje děti při rozličných činnostech a také se dozvědět různé možnosti domácí přípravy. Pracovní list z této lekce naleznete níže, popř. v tištěné podobě v zelené krabici v zádveří naší školy.

Těšíme se na další setkání ve čtvrtek 24. listopadu 2022.