Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 12 - Prostorová orientace 19.5. 2022

Lekce 12 - Prostorová orientace 19.5. 2022

Dvanáctá lekce se uskutečnila ve čtvrtek 19. května 2022 v 16h v prostorách školy.

Naším hlavním úkolem bylo procvičit prostorovou orientaci a dolní kličku jako další grafomotorický prvek.

Druhou polovinu lekce děti strávily v tělocvičně, která nabízí větší možnosti k procvičení orientace v prostoru.

Stejně tak se nám větší prostor hodil k ukončení celého cyklu a rozdání pamětního listu spolu se sladkou odměnou.

Rodiče i děti odcházeli viditelně spokojeni s průběhem celéhu kurzu, který měl děti připravit na školní práci.

Přejeme všem dětem i rodičům pěkné léto a úspěšné zahájení školní docházky.

Pracovní list je k dispozici ke stažení níže nebo je možné si ho vyzvednout v zádveří školy v zelené krabici stejně jako ty z předchozích lekcí.