Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 3 - Školní zralost (přednáška) Prostorová orientace 2.12.2021

Lekce 3 - Školní zralost (přednáška) Prostorová orientace 2.12.2021

Ve čtvrtek 2. prosince proběhla třetí lekce naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Z důvodu pandemie jsme ji uskutečnili online formou. Program zajistila Mgr. Hana Otevřelová, speciální pedagog, která si připravila podrobné povídání o školní zralosti, kde vysvětlila důležitost jednotlivých dílčích funkcí a další stránky této problematiky. Rodiče porozuměli základním pojmům a také se dozvěděli, jak mohou svým dětem pomoci a přispět tak k hladšímu průběhu jejich školní docházky.

Pro děti byl připraven pracovní list s prezentací, které mají za úkol procvičit prostorovou orientaci, šikmé čáry a spojování bodů.

Více informací ohledně pracovních listů a prezentace pro děti zde.