Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 5 - Zraková analýza a syntéza, beseda Začít spolu 20.1. 2022

Lekce 5 - Zraková analýza a syntéza, beseda Začít spolu 20.1. 2022

Ve čtvrtek 20. ledna 2022 proběhla pátá lekce naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY, opět z důvodu pandemie online formou. Začátek lekce byl věnován dětem, které dostaly instrukce, jak samostatně splnit úkoly procvičující zrakovou analýzu a syntézu, z grafomotoriky elipsu a tečky. Větší část lekce byla věnována rodičům, kteří se mohli dozvědět, co obnáší program Začít spolu, podle kterého u nás už třetím rokem učíme. Dle reakcí rodičů lze usoudit, že je program zaujal. Z fotek splněných úkolů předškoláků zase spokojenost z dětské strany. Další setkání, pravděpodobně také online, uskutečníme 10. února 2022. Těšíme se na Vás!

List a prezentace pro děti i rodiče ke stažení níže.