Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 8 - Matematické představy + keramika 2. 3. 2023

Lekce 8 - Matematické představy + keramika 2. 3. 2023

Ve čtvrtek 2. března se sešla naše PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY již poosmé. Děti měly za úkol procvičit matematické představy a lomenou čáru, vše motivované tématem pirátů a různých početních úkolů na jejich palubách. List je možné stáhnout níže nebo vytištěný vyzvednout v zádveří školy. Druhou polovinu lekce strávili naši předškoláci v keramické dílně výrobou sluníčka, na kterém budou ještě v dubnu pokračovat, aby si mohli na konci našeho cyklu odnést hotový výrobek. Těšíme se na další setkání 23. března, kde bude připraven program nejen pro děti, ale i rodiče, a to beseda na téma - Zápis do první třídy na naší škole.