Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Zahájení PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 4.listopadu 2021

Zahájení PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 4.listopadu 2021

PRVNÍ SETKÁNÍ NAŠÍ PŘÍPRAVKY SE USKUTEČNÍ tento čtvrtek 4. listopadu 2021 od 16h PŘÍMO VE ŠKOLE ZA DORŽENÍ VŠECH PODMÍNEK DANÝCH AKTUÁLNÍ SITUACÍ V SOUVISLOSTI S EPIDEMIÍ COVID-19.

Děti přijdou za doprovodu rodičů či prarodičů, kteří mohou být lekci přítomni. Vstup hlavní vchodem do školy, podle šipek se dostanete do 1.patra, kde cyklus zahájíme. Dospělí jsou povinni mít po celou dobu dýchací cesty zakryté respirátorem.

Rádi bychom vás seznámili s příjemným prostředím naší školy.

Pro budoucí prvňáčky máme připraveno 12 čtvrtečních lekcí, které obsahují grafomotoriku a přípravu na školu zábavnou formou. Program bude připraven a veden pedagogy prvního stupně naší školy, vychovatelkami školní družiny a učitelkami naší mateřské školy. Náplň lekcí bude zpestřena besedou o školní zralosti pro rodiče a dvěma termíny prezentací programu Začít spolu, dle kterého u nás vyučujeme.

Zájemci se mohou hlásit na emailu otiskova@zskopce.cz nebo na telefonu 568 606 102.

Více informací na našem letáčku.

Těšíme se na budoucí školáky!