Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 9 - Sluchová analýza a syntéza + beseda o průběhu zápisu 23. 3. 2023

Lekce 9 - Sluchová analýza a syntéza + beseda o průběhu zápisu 23. 3. 2023

Devátá lekce naší přípravky pro předškoláky proběhla ve čtvrtek 23. března 2023 od 16 hodin. Pro budoucí prvňáčky bylo připravené procvičování sluchové analýzy a syntézy s horními oblouky jako dalším grafomotorickým prvkem. Rodiče se mohli zúčastnit besedy, kde se dozvěděli, jak bude probíhat zápis do první třídy na naší škole. Rodiče byli podrobně seznámeni s formalitami ohledně právě probíhajícího online zápisu a následným doručením povinných dokumentů do školy ve dnech 14. - 15. dubna 2023. Poté se dozvěděli, co všechno čeká budoucí prvňáčky při zápisu u nás ve škole. Zajímaly je hlavně konkrétní úkoly související se školní zralostí. Rodiče, kteří se nezúčastnili besedy, se vše důležité dozví na našem webu.